Kulinarne smaki i zapachy

Zapraszamy do naszej restauracji Brasserie, kawiarni Cyber Cafe oraz Lobby Bar. Wszystkie te miejsca znajdują się obok siebie w głównym lobby, dlatego nietrudno tu trafić po wejściu do hotelu.

Brasserie (150 miejsc) ma charakter pomieszczenia otwartego na część publiczną i zlokalizowana jest malowniczo na półpiętrze. Jest jedyną restauracją przy Lotnisku Chopina, dlatego Szef Kuchni komponuje kartę menu, która zaspokoi każdy gust kulinarny. Miłośnicy kuchni polskiej znajdą w niej popularne dania lokalne, a zwolennicy mięsa mają duży wybór steków przygotowanych z soczystej polskiej wołowiny. Zapraszamy także na lekkie i zdrowe sałatki, przekąski, pasty, dania z owocami morza i wegetariańskie.

Śniadania podawane są w formie bufetu, w tym bufet dań zimnych i bufet dań gorących. Oferujemy duży wybór wędlin, serów, warzyw, owoców, produktów mlecznych i pachnącego pieczywa. Kucharz przygotuje jajecznicę lub omlet z ulubionymi składnikami. Do śniadania proponujemy kawę z expressu, herbatę, soki i wodę mineralną.

Przy restauracji znajduje się tzw. private dining-room o powierzchni 45 m2, w którym można zorganizować prywatne lub biznesowe spotkanie zamknięte.

Godziny otwarcia: codziennie 06:00 – 10:30 (śniadania) i 12:00 - 22:30 (z wyjątkiem sobót). W niedziele restauracja otwarta na śniadania oraz od godz. 18.00 do 22.30.

Lobby Bar (40 miejsc) znajduje się w lobby hotelu, obok Cyber Cafe. Bar oferuje duży wybór drinków, koktajli, piwa i przekąsek, ale można tu również zamówić dania z karty głównej restauracji Brasserie. Na dużych telewizorach Goście mogą śledzić informacje ze świata lub oglądać wydarzenia sportowe. Przytulne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu pracy oraz na spotkania towarzyskie.

Godziny otwarcia: 08:00 – 01:30.

Cyber Café (60 miejsc) znajduje się w lobby hotelu i jest to ulubione miejsce szybkich spotkań prywatnych i biznesowych, zwłaszcza przed odlotem z Lotniska Chopina lub po przylocie. Kawiarnia zaprasza na kawę, desery i ciasta oraz lekkie przekąski typu zupy, sałatki, kanapki i pasty. W całym hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, dlatego można surfować w Internecie lub pracować tu na komputerze przy pachnącej filiżance kawy i ciastku. 

Godziny otwarcia: 08:00 – 23:00.

Zapraszamy przed podróżą, po podróży lub podczas podróży!