Imprezy okolicznościowe

Wybór miejsca na wesele jest niezwykle trudny. Ten wyjątkowy dzień musi na długo zostać w pamięci Nowożeńców, ich Rodziców i Gości. Co należy brać pod uwagę przy wyborze? Eleganckie wnętrza, wyśmienite menu, znakomitą obsługę, przyjazną atmosferę i dodatkowe udogodnienia. Wszystko w dobrej cenie, oczywiście. Polecamy Courtyard by Marriott Warsaw Airport, czterogwiazdkowy standard jednej z największych sieci hotelowych na świecie. Nie tylko dlatego, że spełnia wszystkie wymienione warunki, ale proponuje dużo więcej: szereg prezentów dla Młodej Pary, w tym bilety lotnicze w podróż poślubną, pokoje dla Gości w specjalnej cenie i osobistego doradcę, który niejedno wesele organizował. Szczegóły znajdują się w załączonej obok ofercie.

Hotel organizuje imprezy firmowe typu bankiety oraz przyjęcia prywatne jak rocznice ślubu, komunie, wesela, studniówki. W zależności od potrzeb i rodzaju imprezy, przyjęcia mogą mieć charakter zamknięty w salach bankietowych lub otwarty, w restauracji Brasserie. Obok restauracji znajduje się także oddzielna sala, gwarantująca prywatność na przyjęcia dla ok. 40 osób.

  •     Sala Balowa o powierzchni 433 mkw na zasiadane przyjęcia okolicznościowe i wesela dla 250 osób przy okrągłych stołach
  •     Dębowy parkiet 80 mkw
  •     Przestronne foyer przed Salą Balową do wielofunkcyjnego wykorzystania
  •     Osobisty doradca do każdego rodzaju spotkania i wydarzenia
  •     Menu dostosowane do potrzeb klientów i gości
  •     Parking hotelowy dla uczestników imprez 

 Zadzwoń lub napisz do nas: T 22 6500122, 22 6500124, 22 6500125, 22 6500181 lub events@courtyard.com.pl